Trasy promowe

Trasy przewoźnika. Sprawdź dokąd możesz popłynąć z Molslinjen.

Molslinjen podzielony jest na kilka mniejszych podmiotów, ze względu na kierunki połączeń promowych, które obsługuje i są to: Samsolinjen, Alslinjen, Langelandslinjen, Fanolinjen, Molslinjen oraz Bornholmslinjen który powstał we wrześniu 2018 roku i zapewnia bezpieczne połączenie morskie z Bornholmem.

W swojej flocie, na tej linii posiada promy, które są wygodne i stabilne, przygotowane tak aby podróż była przyjemnością, a czas rejsu upłynął szybko i bezpiecznie. Na promie są miejsca siedzące w środkowej części statku, ale również na pokładzie zewnętrznym tzw słonecznym, wydzielono specjalne strefy dla osób palących oraz dla czworonogów. Można skorzystać z oferty restauracji kawiarni oraz sklepiku.

Sassnitz

Sassnitz to miejscowość na niemieckiej wyspie Rugia, jest to bardzo popularne miejsce wypoczynku, ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego, dobrze rozwiniętą siatkę ścieżek rowerowych i bazę noclegową. Oprócz promów, które z Sassnitz kursują do Ronne na samej Rugii warto zobaczyć National Park Jasmund, charakterystyczne dla niego są piękne, kredowe klify ostro opadające do morza.

Ystad

Ystad – szwedzkie miasteczko portowe w południowej części kraju – Skanii. Ystad charakteryzuje szachulcowa zabudowa, która jest największym tego typu skupiskiem w Skandynawii oraz z tego, że jest tłem wydarzeń w powieściach kryminalnych Henninga Mankella

Køge

Køge – duńskie miasto położone ok. 40 km od Kopenhagi, na wschodnim wybrzeżu Zelandii. Miasteczko jest nieduże i klimatyczne, słynie z zabudowań szachulcowych i najstarszego tego typu domu w Danii. Ciekawostką jest to, że Berlin i Køge połączone są ścieżką rowerową EuroVelo nr 7, która rozpoczyna się na Przylądku Północnym w Norwegii a koniec swój ma na Malcie.

Rejsy promem

Trasy Bornholmslinjen

Gdzie popłyniesz promami Bornholmslinjen:

RØNNE (Bornholm) - YSTAD (Szwecja)

Połączenia promowe z Rønne do Ystad realizowane są przez cały rok, od 4 do 8 rejsów na dobę. Czas trwania podróży wynosi ok. 1 godzina 20 minut. Cennik biletów z Rønne do Ystad w systemie elastycznym – wcześniejsza rezerwacja ma wpływ na niższą cenę biletu. W rezerwacji jest możliwość zakupu biletów w trzech taryfach cenowych.

RØNNE (Bornholm) - SASSNITZ (Niemcy)

Promy z Rønne do Sassnitz pływają prawie przez cały rok. Częstotliwość zależy od sezonowości, w wysokim sezonie do 1 rejsu na dobę (oprócz wtorków), poza sezonem do 3 rejsów na tydzień. Czas trwania podróży wynosi ok. 3 godziny 20 minut. Cennik biletów z Rønne do Sassnitz w taryfie elastycznej – wcześniejsza rezerwacja wpływa na końcową, niższą cenę za bilet.

RØNNE (Bornholm) - KØGE (Dania)

Połączenia promowe z Rønne do Køge realizowane są przez cały rok. Promy kursują do 1 rejsu na dobę. Czas trwania przejazdu promem to ok. 5 godzin 30 minut. Cennik z Rønne do Køge kształtowany w taryfach elastycznych – niższą cenę biletu promowego można uzyskać składając rezerwację ze znacznym wyprzedzeniem.

Rezerwacja biletów promowych na BornholmTelefon: 577 373 778